Veteráni

O společnosti

Hnilička Transport působí úspěšně v oblasti přepravy zásilek již 20 let

Společnost Hnilička Transport nabízí dlouholeté zkušenosti v přepravě zásilek a to nejen na území České republiky, ale také v Evropě. Zaměřujeme se především na jižní Evropu. Pravidelně poskytujeme služby spojené s nákladní dopravou do Španělska a Portugalska. Nejčastěji přepravujeme kamionem zásilky do těchto destinací: Barcelona, Madrid, Valencia, Zaragoza, Lisabon a Porto.

V mezinárodní dopravě podnikáme již 16 let. Díky dlouholetému působení na trhu jsme se stali stabilní firmou, která se neustále rozrůstá. Dokázali jsme postavit kanceláře a skladovací prostory na pozemcích, které vlastníme. Specializujeme se především na přepravu kusových zásilek.

K našim dalším činnostem patří odtahy a vyprošťování a to hlavně na území České republiky. Vlastníme speciální nástavbu OMARS 120T se dvěma teleskopickými výsuvy, kterou jsme si nechali vyrobit na zakázku. Tato nástavba je unikátní díky svému velkému dosahu vyprošťovacího ramene a jsou vyrobeny pouze dvě vozidla tohoto druhu v ČR.

Pravidelně nakupujeme nová vozidla, která splňují všechna stanovená ekologická kritéria. DSC_0886V současné době máme ve vozovém parku 20 tahačů VOLVO, podvalník Noteboom, který je určen pro přepravu nadměrných nákladů, vysokozdvižné vozíky, teleskopický manipulátor Manitou, odtahový a vyprošťovací speciál a techniku určenou na nákladku a vykládku od 500 kg až do 30 tun. Aktuálně používáme pouze plachtové návěsy Schwarzmüller a tahače VOLVO FH 13, které splňují ty nejnáročnější ekologické požadavky EURO 5 a 6.

Odborní zaměstnanci a profesionální řidiči prochází pravidelným proškolováním, které organizujeme minimálně jednou ročně a to především při nástupu nových zaměstnanců a při změně v předpisech. Dodržujeme všechny platné zákony a normy. Naše společnost, zaměstnanci i přepravované zásilky jsou ze zákona pojištěny.

K našim spokojeným zákazníkům patří větší i menší společnosti, které se k nám rádi a s důvěrou vrací viz reference. Hlavní prioritou jsou pro nás spokojení zákazníci, kterým garantujeme bezpečnou přepravu zásilek. Jsme spolehliví a dodržujeme sjednané termíny. Nabízíme kvalitní služby a solidní ceny.

Dále působíme v oblastech mezinárodní dopravy, přepravy zásilek, expresní přepravy, nákladní dopravy do Španělska a přepravy kamionem.

DSC_0759Pokud si u nás objednáte přepravu zásilky, tak skladování je možné pouze krátkodobě, než si zásilku vyzvedne majitel nebo další dopravce.

Hledáte spolehlivou přepravní společnost, která vám zaručí dodržení všech sjednaných podmínek?

Vyberte si nás. Patříme k nejlepším. Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře.

Ručíme za perfektní služby a bezkonkurenční ceny. Vaši zásilku dodáme včas a v pořádku!

Hnilička Transport spolehlivý partner v přepravě zásilek!

Pro nacenění dopravy kontaktujte naše dispečery:

Josef Rouč
+420 606 716 755
hnilickatransport@seznam.cz

Pavel Vrba
+420 724 801 832
hnilickatransport@seznam.cz