Vozový park

Vlastníme rozsáhlý moderní vozový park

Působíme v oblasti mezinárodní dopravy již od roku 2000. Jsme renomovaná česká firma, která nabízí dlouholeté zkušenosti, spolehlivost a bezpečné dodání zásilek. Naši činnost provozujeme po celé České republice, ale také v zahraničí.

Vlastníme rozsáhlý a moderní vozový park. Pravidelně nakupujeme nové vozy, které splňují stanovené ekologické podmínky. Naše společnost klade velký důraz na ekologii a ochranu životního prostředí, na které se nejen v blízkém okolí naší společnosti aktivně podílíme.

 

V současné době máme v našem vozovém parku tahače VOLVO FH 13, plachtové návěsy Schwarzmüller, teleskopický manipulátor značky Manitou, odtahový a vyprošťovací speciál, vysokozdvižné vozíky, techniku určenou na nákladku a vykládku od 500 kg až do 30 tun a podvalník značky Noteboom, který je určen pro přepravu nadměrných nákladů. Nabízíme dopravu kamionem Volvo.

Dále se zabýváme odtahy a vyprošťováním na území ČR. Nechali jsme si na zakázku vyrobit speciální nástavbu OMARS 120T se dvěma teleskopickými výsuvy. Tato nástavba je unikátní díky svému velkému dosahu vyprošťovacího ramene a jsou vyrobeny pouze dvě vozidla tohoto druhu v České republice.

Cílem naší společnosti je, aby zákazníci byli 100% spokojeni a znovu se na nás s důvěrou obraceli. Dodržujeme domluvené termíny a vždy bezpečně přepravíme zásilky na místo určení. Poskytujeme kvalitní služby za příznivé ceny.

Potřebujete spolehlivě přepravit zásilku? Nevíte si rady, jak bezpečně přepravit nadměrný náklad nebo atypickou zásilku? Jsme tady pro vás.