Kam jezdíme

Specializujeme se na mezinárodní dopravu

Hnilička Transport je renomovaná česká přepravní společnost, která působí v mezinárodní dopravě již od roku 2000.

Patříme k nejlepším ve svém oboru. Vlastníme moderní vozový park který se snažíme pravidelně obměňovat. Pravidelně nakupujeme nové vozy, které splňují požadovaná ekologická kritéria. Klademe velký důraz na ochranu životního prostředí.

Přepravujeme kusové zásilky po celé České republice a také do zahraničí. Hlavními destinacemi jsou státy jižní Evropy a to především Španělsko a Portugalsko. Naši profesionální řidiči pravidelně jezdí do těchto měst: Barcelona, Valencia, Madrid, Zaragoza, Lisabon a Porto.

V současné době se v rámci České republiky zaměřujeme na Středočeský kraj. Hledáte v tomto regionu spolehlivou firmu, která bezpečně přepraví vaši zásilku na místo určení? Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře.

Snažíme se vyjít vstříc požadavkům zákazníků a jsme schopni přepravit také nadměrné nebo atypické zásilky. Nabízíme expresní přepravu zásilek.

Poskytujeme špičkové služby v oblasti odtahů a vyprošťování s použitím speciální odtahové a vyprošťovací techniky tzv. vyprošťovák převážně na území celé ČR.

Můžete nás najít na internetu po zadání klíčových slov vyprošťování Kolín, vyprošťování Kutná Hora a vyprošťování Čáslav.

Pravidelně organizujeme odborná školení pro zaměstnance. Jsme pojištěni dle zákona. Dodržujeme platné normy a předpisy.

Máme spokojené zákazníky, kteří se k nám s důvěrou vrací! Přidejte se k nim i vy.

Hnilička Transport profesionál v mezinárodní dopravě!

 

trasy

Pro nacenění dopravy kontaktujte naše dispečery:

Josef Rouč
+420 606 716 755
hnilickatransport@seznam.cz

Pavel Vrba
+420 724 801 832
hnilickatransport@seznam.cz